Výhoda pro potápěče SČP pro ponory v lokalitě Lomeček

Svaz českých potápěčů poskytuje prostřednictvím potápěčského klubu OSAC Plzeň trvalou a účinnou a všestrannou podporu provozu potápěčské lokality Lomeček a jejímu správci. Jedná se o pořízení a prostřednictvím PK OSAC provozování kompletu Potápěčského polygonu OSAC SČP (keson, pozorovatelna s lávkou, jeskyně průlezka, cvičné podvodní lano, vodící lanové trasy, atd.) v areálu Lomeček, Starý Klíčov u Domažlic  včetně smluvního vybavení novou moderní záchrannou mobilní resuscitační soupravou.

Na základě kladně vyhodnocené a oboustranně prospěšné uvedené spolupráce bylo dohodnuto poskytnutí výhody členům Svazu českých potápěčů bezplatného ponoru v areálu  lomu Lomeček za dále uvedených podmínek:

Potápěč se zájmem o bezplatný ponor v lokalitě Lomeček musí správci areálu při vstupu do areálu prokázat své členství ve Svazu českých potápěčů a zaplacený svazový příspěvek pro daný kalendářní rok předložením Potápěčského průkazu na své jméno s vylepenou svazovou známkou SČP pro daný rok.

Správce areálu má právo neposkytnout uvedenou výhodu potápěči členu SČP při porušení bezpečnostních a provozních zásad a pravidel pro potápěče v lokalitě Lomeček a souvisejících zákonných povinností. Vstup návštěv do areálu Lomeček je v gesci a pravomoci správce areálu - nájemce lokality Zdeňka Zrůsta.