Login
Položek: 21-30 z celkem: 43   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Aktuality

EU40 ocean Platform

Oceánská gramotnost - 
CMAS je jedním ze 76 zakládajících členů EU40 ocean Platform.
www.eu-oceanliteracy.eu

Posuzování zdravotní způsobilosti

Informace k vydávání zdravotního posudku - způsobilost k tělesné výchově a sportu dětí a mládeže - sportovní disciplína potápění.

Spolkový rejstřík

V návaznosti na připravované dotační výzvy Národní sportovní agenturou, je stejně důležitá také připravenost Vás, žadatelů o státní podporu v oblasti sportu pro rok 2021, která přispěje k dalšímu snížení chybovosti podávaných žádostí o dotaci a povede k jejich plynulé a rychlé administraci. Dovoluji si Vás upozornit, že jednou z podmínek poskytnutí státní podpory v oblasti sportu, jejíž splnění je předmětem kontroly každé žádosti o dotaci, je splnění povinností stanovených zejména zákonem o veřejných rejstřících.

Dovoluji si proto vyzvat Vás ke kontrole, zda Vaše organizace splňuje povinnosti vyplývající pro ni z platných právních předpisů, především pak zda údaje zapsané Vaší sportovní organizací ve spolkovém rejstříku odpovídají skutečnému stavu a zda byly do rejstříku vloženy veškeré listiny, které v něm podle zákona o veřejném rejstříku vloženy být mají.  


Dotační program Covid - 19

V souvislosti s vyhlášením dotačního programu Covid - sport, zde naleznete základní informace k vyplnění. Celý postup je velmi podrobně popsán ve výzvě programu. Národní sportovní agentura také zpracovala videomanuál k vyplnění žádosti, který je součástí vyhlášení programu.
Vše naleznete na webových stránkách NSA  https://www.agenturasport.cz/covid-sport/ 
Žádosti se podávají pouze v elektronické podobě (včetně povinných příloh), a to nejpozději do 31.8.2020.

Co je korálový útes

Co je korálový útesMáme-li být svědky úžasného světa pod vodou i v budoucnosti, musí za něj každý z nás převzít část odpovědnosti.

Platnost instruktorských kvalifikací

Sdělení k prodlužování platnosti instruktorských kvalifikací

S ohledem na aktuální situaci a na její těžko odhadnutelný další vývoj rozhodla výcviková komise SPČR ve věci prodlužování ...
Více informací

Rozvolňování opatření ve sportu od 11.5.2020

Rozvolňování opatření ve sportu od 11.5.2020Aktuální znění mimořádných opatřeních Vlády ČR – co je povoleno od 11. 5. 2020, přesný popis Ministerstva zdravotnictví a výkladové stanovisko NSA

COVID-19 Doporučení prevence

Zdravotní tým DAN Europe doporučuje základní ochranná opatření proti koronaviru...

Sbírka zákonů - zasedání orgánů spolku

V příloze naleznete sbírku zákonů, ve které byl vyhlášen zákon, který mimo jiné řeší i nemožnost zasedání orgánů spolku a uplynutí funkčního období v době trvání nouzového stavu. Příslušný zákon byl schválen a vyhlášen ve sbírce zákonů dne 24. 4. 2020 pod číslem 191/2020 Sb., §18 –22

Položek: 21-30 z celkem: 43   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  
© Svaz českých potápěčů
Facebook Svaz českých potápěčů
Facebook Svaz potápěčů Moravy a Slezska
CMAS.org
HOME SPČR - Svaz potápěčů České republiky

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign