Konference TĚLOVÝCHOVNÉHO LÉKAŘSTVÍ 2024

V termínu 7.-9.11.2024 se v Ostravě koná konference TĚLOVÝCHOVNÉHO LÉKAŘSTVÍ. Pátek 8.11.2024 je věnován i vzdělávání trenérů.
Podívejte se na program a v případě zájmu se neváhejte přihlásit.
Pokud by pro Vás byla Ostrava moc daleko, můžete shlédnout konferenci přes ZOOM.

web KONFERENCE TĚLOVÝCHOVNÉHO LÉKAŘSTVÍ
trenérska sekce KONFERENCE TĚLOVÝCHOVNÉHO LÉKAŘSTVÍ

Pochopení nebezpečí potápěčských nehod

Lékařská komise SPČR vypracovala článek na zajímavé téma Nebezpečí potápěčský nehod. Rozklikněte přílohu a ponořte se do čtení, které by pro Vás mohlo být i přínosné.

Zpravodaj Sdužení sportovních svazů

Zpravodaj Sdužení sportovních svazůSdružení sportovních svazů druhé číslo Zpravodaje - jeho prostřednictvím Vám přináší informace o činnosti a hlavních aktivitách této instituce, která je s aktuálním počtem téměř 500 000 členů druhou největší sportovní organizací v zemi.

ZPRAVODAJ SDUŽENÍ SPORTOVNÍCH SVAZŮ

CMAS slaví 65 let!

CMAS slaví 65 let!Organizace CMAS slaví letos 65 let od založení. Oslavy proběhly v Monacu a Vy můžete shlédnout sestřih se společného setkání zástupců jednotlivých federací a z galavečera.

CMAS TV - oslava 65.letého výročí v Monacu

Aplikace Svazu

Do nové webové aplikace se přihlásíte zde: http://apl.svazpotapecu.cz/apl/spcr

Přes tuto aplikaci se eviduje členská základna jednotlivých klubů a instuktoři zde objednávají potápěčské kvalifikace.

Pokud ještě nemáte přístupová hesla, prosím kontaktujte sekretariát.

Ceník kvalifikačních karet

Postoj SČP

Prezidium Svazu českých potápěčů je ve shodě v postoji České republiky, Národní sportovní agentury a Českého olympijského výboru vůči účasti ruských a běloruských sportovců na vrcholných sportovních akcích - dokud probíhá ruská agrese na Ukrajině, žádní sportovci zemí, které agresi vyvolaly, se nemohou účastnit vrcholných sportovních akcí. Členové Svazu českých potápěčů se mohou zúčastnit vrcholných akcí bez účasti ruských a běloruských sportovců.
Prezidium Svazu českých potápěčů
31.3.2023

Svaz potápěčů České republiky,
zapsaný spolek